top of page

Investujte
do budoucnosti

Diamant

Diamant je naprostý fenomén. Nic tak výjimečného v našem světě nenajdete. Unikátní drahokam, generál, král i císař mezi všemi. Existuje snad někdo, kdo by ho neznal? Synonymum krásy, moci i čistoty. Diamant. Nejdražší a nejtvrdší kámen s velkým příběhem. A my vám ho budeme vyprávět.

DIAMANT

OKNO DO ČASU

Diamanty vyprávějí neobyčejné dobrodružství.  Jsou jako zamčené truhly času, které drží klíč k odemknutí rané historie naší planety.  Jsou staré tři miliardy let a vznikly v hloubce 200 km pod zemským povrchem.  Pro naši techniku ​​v naprosto nedosažitelné hloubce.  A přesto na nás byli vrženi.  Díky erupcím a silám zvládneme hlavní.  Díky zcela unikátní kombinaci času, tepla a obrovského tlaku.  A přesto jsou tady a jejich třpyt a lesk nás nepřestává fascinovat.  Mohlo se to stát náhodou?  A věříte vůbec na náhody?

DIAMANT
DIAMANT-people

LIDÉ

 

Diamanty mají také historii prostřednictvím lidské rasy.  Ty největší mají svá jména a mnohokrát pro ně umírali lidé, dokonce zavražděni.  Honba za diamanty.  Přinášejí život a smrt.  Jsou to život a smrt.  Teprve nedávno jsme to zvládli a dokázali vypilovat do nadpozemské krásy.  A víte, čím se takový diamant brousí?  Znovu a pouze s diamantem.  Perfektní systém, nemyslíte?  Diamant není jen drahý kámen – je to hodnota a náš poklad.  A my lidé potřebujeme hodnoty.  A tak jsme vytvořili diamant k obrazu svému.  Je to náš symbol.  Symbol bohatství, nezdolné síly a moci.  A také symbol závazku, spojení a věčnosti.

JEDINEČNOST

Diamanty jsou naprosto jedinečné.  Ale jak? Zdaleka nejsou jako jiné kameny.  Jsou to přece sloučeniny: oxidy, silikáty a podobně.  Diamant je prvek.  Uhlík.  A v tom je jediný a jedinečný.  Tak fascinující.  Čistý uhlík.  A to je základ všeho.  Jsme u mého.  Je to naše součást.  Je v našem těle, i když naše pouť skončí a zůstane jen kouř.  Ano správně. Zůstává opět uhlík, tedy diamant.

DIAMANT
bottom of page