top of page

Att Investments CZ SE

Profesionálové s více než patnáctiletými zkušenostmi na finančně komoditních trzích. Zajišťujeme pro Vás služby, které chrání vaše peníze před rostoucí inflací. Ambiciózní společnost, která má hluboké tradice a pro své klienty a partnery je vždy transparentní. 
Naše mise je jasná - ochránit hodnotu peněz Vás, našich klientů.

 

AMBICE chránit vaše peníze je naším posláním

TRADICE je v ukládání financí do komodit

TRANSPARENTNOST našich služeb a kvalita našeho portfolia

  • Máme více jak 15 let zkušeností na finančně komoditních trzích.

  • Jsme součástí české společnosti s působností v ČR, na Slovensku.

  • Jsme registrováni na puncovním úřadě.

  • Zlaté, stříbrné a platinové slitky získáváme napřímo od světově významných švýcarských rafinérií Valcambi SA a Argor-Heraeus SA.

  • V rámci prodeje zajišťujeme i výkup kovů a kamenů.

Valcambi SA

Nejprestižnější Švýcarská rafinérie na světě, založena v roce 1961 se sídlem v Balerně. Je jedním z největších vyhrazených zařízení na světě a nachází se na pozemku o rozloze 3,3 hektaru. Valcambi poskytuje kompletní škálu služeb, od rafinace až po výrobu odlévaných a ražených tyčinek, zkušebnictví, vývoj speciálních polotovarů pro hodinářský průmysl, stejně jako návrh a výrobu mincí, medailí, polotovarů a složitých slitin.Mezi klienty společnosti Valcambi patří některé z největších těžařských společností na světě, výrobci prémiových luxusních hodinek, největší mezinárodní banky, vlády a centrální banky.

Valcambi_v2.png
Argor_Heraeus.png

ARGOR-HERAEUS SA

Švýcarská rafinerie Argor Heraeus byla založena v roce 1961 a sídlí ve městě Mendrisio. Zaměřuje se zejména na rafinaci vzácných drahých kovů jako je zlato, stříbro, platina a palladium. V roce svého založení byl Argor Heraeus akreditován Londýnskou burzou drahých kovů LBMA mezi výrobce zlata "good delivery". Zlaté odlitky mají ryzost 999/1000 (ryzí 24 karátové zlato).

ČESKÉ DUKÁTY

Společnost České dukáty od roku 2016 vydává zlaté dukátové a stříbrné medaile čerpající z odkazu a tradice československých svatováclavských dukátů z období první republiky. Ryzostí, hmotností a průměrem odpovídají svému předobrazu. Všechny medaile vydáváme ve velmi nízkých a číslovaných nákladech a razidla po ražbě celého nákladu protokolárně znehodnocujeme.  

Naše sběratelské cykly mají jasnou koncepci a špičkovou uměleckou a řemeslnou kvalitu. To je také jeden z nutných předpokladů pro očekávané zhodnocení pamětních medailí v budoucnosti.

Zakladatelem firmy České dukáty je Vladimír Olmr

České-dukáty.png
bottom of page