top of page

Investujte
do budoucnosti

PNK
Postupný Nákup Kovů

Modlením inflaci a stále více znehodnocené peníze neporazíme.

​Nevypadá to, že by se státy chtěly přestat zadlužovat a tisknout peníze ze vzduchu. Bohužel však zjistily, že je to snadné a nikdo neprotestuje. Proto, pokud nechceme ztrácet, co jsme si poctivě vydělali, potřebujeme protiinflační aktivum. A tím nejznámější a tisíce lety prověřeným prostředkem je zlato.

Má volba. Já jsem si pro sebe vybral možnost nakupovat zlato postupně.

Programem "PNK" se rozumí postupný nákup kovů, při němž si klient zvolí variantu PNK a cílovou částku, za kterou chce nakupovat jím vybrané slitky. Specifikace drahého kovu se odvíjí od gramáže, kterou si určí klient, stejně jako si určí pravidelnou finanční částku. Postupně tak hradí kupní cenu slitků až do výše dané cílové částky. Průběžně hrazené slitky jsou ve chvíli zaplacení předávány klientem na předem určené adrese. Tímto způsobem klient nakládá se svými financemi až do té doby, kdy je uhrazena cílová částka. Princip této služby je identický se službami, jako je penzijní spoření, stavební spoření, ukládání peněz dětem, vnoučatům apod. Zásadní rozdíl spočívá v tom, že klient ukládá peníze do drahých kovů, které fyzicky přebírá a vlastní.

Pokud tedy máte děti, vnoučata nebo nějaké své plány do budoucna, vytvářejte si také zlatou rezervu.

 

Příklad

okud klient pravidelně spořil do 10g slitku např. od roku 2016 v pravidelné měsíční částce 1.500,- Kč má k dnešnímu dni 10 slitků. Jeho průměrná celková investice činila 115.800,- Kč. Tzn. fyzicky, drží fyzické zlato a současně jeho hodnota vzrostla o 47.090,- Kč. Celkem tedy klient při své investici 115.800,- Kč má svým způsobem hodnotu majetku 162.890,- Kč.

ZLATO SPOŘENÍ BUDOUCNOSTI
POSTUPNÝ NÁKUP KOVŮ
bottom of page